Radim Fiala

TÝDEN.CZ

20. 3. 2019
Rubrika: O politice

Brzy se zřejmě objeví nové arabské slovo pro to, co dnes dělají s Evropou

Autor: Radim Fiala

20.01.2016 16:38

Arabové mají nové slovo pro masové veřejné sexuální násilí na ženách. Tím slovem je taharussh. Němci mají nové slovo pro vřelé vítaní nelegálních imigrantů na svém území: Willkommenskultur.

To první slovo je novinkou z roku 2011, kdy se hromadné násilí na ženách, včetně Evropanek, začalo praktikovat v zemích, ve kterých probíhalo tak zvané arabské jaro. Následně se tento nový trend přesunul do Evropy, až na to, že většina evropských úřadů se pokoušela tuto agresi zamlčovat, nebo alespoň bagatelizovat. Tak jako starostka Kolína nad Rýnem, která před několika týdny poradila obyvatelkám svého města „držet si od sebe muže na vzdálenosti natažené ruky“. Aby bylo jasno o jaký výsměch nad místními obyvateli se jedná: učebnicovým příkladem taharussh je masové znásilnění nizozemské novinářky v Egyptě, kde ji v roce 2013 přímo na hlavním náměstí v zemi napadli desítky mužů (viz video). Jak asi si to paní starosta v takové situaci přesně představuje?

Stalo se to na stejném místě, kde již v roce 2011 dvě stě mužů znásilnilo novinářku CBS News Loru Logan. A stovky egyptských žen. Dnes, kdy Evropa čelí invazi nelegálních imigrantů, 80% z nichž jsou mladí muži, nás ze všech stran přímo a nepřímo nabádají, abychom tyto nové problémy neřešili, protože bychom se mohli dopustit diskriminace. Největším veřejným tajemstvím dneška se stalo to, že se nelegální imigranti v Německu naučili větu „já můžu, mě sem pozvala paní kancléřka“. S touto větou a noži v rukou pak navštěvují náměstí německý měst, aby asi užili svůj taharussh. Já si nemyslím, že mluvit o tom je diskriminací. Naopak, podle mě se celá řada evropských institucí dnes dopouští drsné diskriminace vůči původním obyvatelům evropských zemí.

Stejně tak je nepřijatelné to, že tito „uprchlíci“ praktikují taharussh vůči ženám v uprchlických táborech. Nad čímž úřady taky zbabělé zavírají oči a paradoxně se tak sami dopouští diskriminace muslimských žen. Vzniká tak jednoduché pravidlo: pokud si muslimský imigrant v Evropě, můžeš být buď násilníkem dodržujícím nejnovější trendy radikálního islámu, nebo oběti. Protože je všem jasné, jak dopadnou ti, kteří se tomuto masovému znásilňování postaví, vítězí velmi často u nelegálních imigrantů volba č.1. A čemu se vlastně divíme? Viděli jsme to v televizi ve všech zemích pověstného arabského jara a dnes to již mnozí z Evropanů mohou vidět ze svých oken. Útoku budeme čelit i my, pokud nebudeme tvrdí a neobhájíme si to, že toto je naše země a že v ní mohou žít pouze ti lidé, které sem pustíme a kteří se budou chovat podle naších pravidel. Pro ty, kdo to ještě bere na lehkou váhu, je tady čerstvá zpráva ze soboty: Rakouskou uzavřelo před imigranty své hranice. Česká republika se tak automaticky stává nejkratší cestou pro imigranty mířicí do Německa. Takže se letos můžeme těšit na to, že nám naší vládní politici vysvětlí, kolik metrů od muže by se měla žena držet, aby ho neprovokovala k sexuálnímu násilí, a do kterých části naších měst bychom radši už neměli chodit.

Video si můžete prohlédnout zde:https://www.facebook.com/radimfiala.cz/videos/vb.117787408240075/1103636162988523/?type=2&theaterNelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Radim Fiala

Rád bych psal o aktuálním dění, problémech které trápí Olomoucký kraj, ale také celou naší společnost.
Fiala.jpg
Oblíbenost autora: 9.52

O autorovi

Jsem podnikatel a komunální politik v Prostějově. V letech 2010 - 2013 jsem byl také poslancem.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA